* 1968 yılında Dedemiz Seyfullah Ayrıkçil İtimat hırdavatı kurarak şirketimizin ilk temelleri atılmıştır.
* 2005 yılına kadar İtimat hırdavat çatısı altında, mobilya ve inşaat sektöründe toptan ve perakende satış yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmiştir.
* 2006 yılında mobilya sektöründeki değişen taleplere en uygun şartlarda ve ilk elden cevap vermek adına Aysam ithalat ve ihracat firması kurulmuştur.
*2006-2012 yılları arasında firmamız başta İtalya ve Almanya'dan olmak üzere Çin, Malezya, Tayvan, Güney Kore, ve Vietnam'dan ihtisaslaşarak sadece panel mobilya sektöründeki taleplere cevap vermek adına Star Tipi Açık Menteşe, Pistonlu Frenli Menteşe, Teleskopik Bilyeli Ray, Frenli Bilyeli Ray, Klasik Beyaz Ray, Gazlı Piston, ve Sürgü Sistemleri de dahil olmak üzere birçok ürünü ilk elden ithal ederek müşterilerimize Minnes güvencesiyle tedarik etmeye başlamıştır.
* 2013 yılında artan taleplere cevap vermek ve zamanında ürünleri teslim edebilmek adına sırasıyla 43mm, 36mm ve 46mm Teleskopik bilyeli ray ve 46mm Frenli Bilyeli ray üretimine başlamıştır.
*2018 yılında Tam otomatik Alkali Çinko kaplama tesisini de bünyesine alan firmamız entegre olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
MİSYON;
Fiyat / Kalite performansını en üst düzeyde tutarak, geniş ürün yelpazesi ile değerli iş ortaklarının beklentilerini karşılamak
VİZYON;
Değerli iş ortaklarımız tarafından keyifle kullanılan, Kaliteli , yenilikçi ve ihtiyaç duyulan ürün grupları ile Türkiye'de ilk üç içinde yer alan bir marka olmak.

Copyright © 2020 Sedaş Group